16/3

16. března 2017 v 11:14 | Jajinka

08:00 Valentýnský Mixit s mlékem
12:00 Caesar salát z BB
18:00 dýňová kostka, sýr, šunka

Zamilovaly jste se někdy i přesto, že jste s někym chodily?
Já ne. Zatím. Ale těm chytrým asi už došlo, že se neptám pro nic za nic. Někoho jsem potkala, pokud se to tak dá říct. Potkala jsem ho už dávno, ale uvědomila jsem si ho až pár týdnů zpátky.
Můj život je teď možnostech, o volbách, o pochybách, co je správný. Jsem dost stará na to, abych nelámala nic přes koleno. Taky jsem ale dost stará na to, abych věděla, že jsou zásadní věci, co se už nikdy v mém stávajícím vztahu nezmění a já s nimi do konce života žít nechci. Nebo spíš bez nich.
Zítra mám sraz s kámoškou, dostane se jí výplachu mozku mýma problémama a uvidím, jaký bude mít pohled na věc ona. A o víkendu se uvidím s mamkou a tetou - jsou jako moje kamarádky, takže ty budou na řadě jako další. Budu mít pohled tří lidí, ale konečný rozhodnutí bude na mě. Jsem dost stará na to abych nelámala nic přes koleno, ale vnitřní řev mýho já musim zkusit utišit. Minámálně názorem lidí, kterým na mě záleží a kteří mi poradí jak nejlépe umí :)
Ač může dnešní článek znít smutně, není mi tak. Jen jsem neplánovala takovou záležitost někdy zažít a tak jsem spíše nesvá :)
Každopádně na hubnutí má tato situace velmi pozitivní vliv, protože nemám hlad. A to co sním moje tělo zpracuje asi hodně rychle - chodím ted na záchod tak 5x denně. No jo, prostě nervák, co chcete :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jess Jess | Web | 16. března 2017 v 11:37 | Reagovat

Zlatíčko, moc mě mrzí, čím procházíš, doufám, že zvolíš správně, ať už to bude jakkoliv (zůstat se stávajícím, dát šanci novému nebo i být chvilku single). Vždyť s tím stávajícím jste se rozešli, a zase dali dohromady, a zase rozešli a dali dohromady.. k obojímu jistě byl dobrý důvod, k rozchodu ty objektivní, k tomu dát se dohromady určitě taky něco objektivního, co vám oběma chybělo, ale i naděje, že to, co není ideální, se zlepší. Pamatuju, jak jsi tu kdysi psala články typu, že se budeš ty víc snažit být pro něj dokonalá, což samozřejmě nejde, být svým odrazem pro někoho jiného, jsi, jaká jsi, a jaký protějšek zvolíš, bude vždycky na tobě a ani to není cejch na celý život. Držím ti palce, ať si o tom s kamarádkou a rodinou pořádně popovídáš a dojdeš k závěru, který ti pomůže být šťastnější.
No jinak jo, nervy můžou způsobovat lehčí průjem. A taky kafe. Nepiješ hodně kafe? :-)

2 Jess Jess | Web | 16. března 2017 v 14:42 | Reagovat

Reaguji na tvůj komentář - kojení samozřejmě spaluje hromadu kalorií, produkce mléka spálí denně 500-700 kCal, podle toho, kolik se ho vytvoří, a některé dny, i když už spím dobře, se cítím (z toho) děsně unavená. Takže kojení sice spaluje spoustu energie, zároveň ale způsobuje, že mám pořád (opravdu pořád) vlčí hlad a nejvíc na sladký. Nejlepším řešením je doma nic nemít. Včera večer přišla kámoška a přinesla mi 3 čokolády. 2 z nich už jsou pryč a třetí jsem "schovala" do ledničky, jinak bych ji taky sežrala. :-D Takže sice ano, kojení je jako dieta, jenže zároveň způsobuje strašné chutě. Bojuju. :-D

3 Mea Mea | E-mail | Web | 17. března 2017 v 8:27 | Reagovat

Měla bych si konečně najít ten Mixit, dost mě to dlouho zajímá, ale dodnes jsem se ještě nepodívala, co to vůbec je. Je na čase... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama