Komentáře

1 september-clementine september-clementine | Středa v 14:19 | Reagovat

Dej vědět, zda ses odhodlala pro to tetování, podle mě jsou vkusná malá tetování s významem pěkná. :) Sama se na něj chystám někdy. :)

A přeju, ať ty krásné pocity hned tak nepřejdou, třeba jsi našla toho pravého! :))

2 vivien-for-ana vivien-for-ana | Středa v 16:10 | Reagovat

To je tak hezký ... :D :)))  Jsem strašně ráda, když takhle někoho slyším, když jsem tohle prožívala já, tak v okolí nikdo další tohle neprožíval/ nezažil a každej jen rejpal, že nám to nevydrží atd. ... že to je prvotní pobláznění a tak ... ale měla jsem to dost podobně, jak popisuješ, nejen silný pocit, ale celkově takové úplně jiné ... i chování ze strany partnera (i moje) ... až mě to jeden čas dokonce děsilo a čekala jsem, kdy přijde ta facka, že tohle přeci není v reálu možný ... a hale, a už spolu začínáme 5 rok, žijem spolu v jedné domácnosti a furt je to krásný :)  .... A tak jsem ráda, když tkahle někoho slyším ... (a ještě je vtipné, že můj bratr, a i sestra mého přítele  - tak ti do nás furt šili a zesměšňovali nás atd. ... (každý sám) ... a hale, nakonec??? Dopadli úplně stejně jak já s přítelem, také zamilovaní až po uši! Bratr se už i oženil a už čekají i miminko ... :)))  

JInak, vedeš si krásně s těmi jídelníčky, snad budeš brzy úplně uzdravená :)  Pá :) ... Jinak, budeš se u mamky vážit?

3 Lucka Lucka | E-mail | Web | Středa v 16:11 | Reagovat

Já o tetování mluvím už hrozně dlouho a pořád jsem se neodhodlala tam skutečně jít, mám strach z jehel. :-D Do Dětenic jezdím ráda, tam si to určitě užijí, pokud to mají i s programem, je to super zážitek. :-)

4 xskinnyx xskinnyx | Web | Středa v 18:07 | Reagovat

prdelka maleeej, i kdyby otravoval tak hlavne at to spolu v klidu prezijete :D :)
tyjo kdyz si vzpomenu jak jsi tady psala o tom byvalym a ze se nejak od sebe stehujete nebo jak to bylo no a ted tohle :) to by clovek vubec necekal, a ani se nenadejes a mas se taak krasne :)

5 Lucie Lucie | Web | Středa v 18:34 | Reagovat

Úplně chápu, jak se musíš s K. cítit. Ještě teď, kdy taky zažívám takové období. A také na to nenacházím slova.
Mně to naopak přijde jako před chvílí, kdy jsi o K. začala psát... a jak byl nemocný a odložil tu první domluvenou schůzku. :D Šíleně to letí. Jsem ráda, že jsi s ním šťastná. :)

Tetování chci už tak sto let. :D Vím místo, vím co.. ale prachy... věčný problém u mě. :D
Boty snad seženeš. :) Mně se jich většinou líbí plno a když potom nějaké konkrétní sháním, tak nic. :D

Jinak moc děkuji. :)
Já si teď začínám bohužel myslet, že on od své ženy nikdy neodejde. :( I když je to mezi námi nádherný, sám říká, že vidí, že mě tím ničí a že si tohle nezasloužím - že mě nechce ztratit a bude ho to štvát, ale že by mi přál někoho, kdo by se mnou mohl doopravdy být.
A s tou malou - on se o ní stará hlavně on. Přijde mi, že skoro jenom on. Ať máme jakoukoliv směnu, on jí vypravuje, vozí do školky, vyzvedává, má pro ní program, hraje si s ní, hlídá... jakmile má volno, jezdí s ní na výlety, jen on. V tom je to právě ještě těžší, on je vážně tatínek na plný úvazek a malá je pro něj všechno. Bude myslet hlavně na ní a nebude chtít rozbít rodinu. Jinak já mám děti hodně ráda, kdyby bylo s kým, sama už bych rodinu klidně měla. Tudíž tohle by problém nebyl, no.. z mojí strany.

6 Sugar Sugar | Web | Středa v 18:48 | Reagovat

Ta prvotní zamilovanost je krásná věc. 😍 Já se cítila den ode dne zamilovanější snad po dobu 5 let, teď jsme spolu 6 a už víc řešíme provozní věci a malou, ale máme k sobě silné citové pouto a fyzicky se přitahujeme.. co víc si přát. :-)
Kérku rozmysli, a kdyžtak hoď fotku. ;-) Mám ráda kérované holky i kluky, je to stylové, tedy pokud to není nějaká hovadina jako růžička bez významu. :-)

7 vivien-for-ana vivien-for-ana | Čtvrtek v 10:35 | Reagovat

Jinak, ještě, vím že se tu dost řešil ten Nadrain, nebo jak se to jmenuje.
Ze své zkušenosti říkám: mě na prsa nejvíc pomohlo, že jsem začala tuto partii cvičit a dbát na dostatek bílkovin (hlavně v ten den cvičení,ale i po ... ) Kdybys přeci jen zvažovala vyzkoušet to, tak cvičila jsem konkrétně toto: https://www.youtube.com/watch?v=nV80y796Gwk (ze začátku to pro mě bylo hrozně těžký, ale když to pojedeš pravidelně - např. ob den, tak za 2 týdny skutečně uvidíš zlepšení a protože si to klikování (už tedy zvládám i 3x 10 pánských kliků jen tak) udržuji, tak musím říct, že teď jsem docela spokojená :) A fakt je to znát dost, když třeba 2 týdny neudělám ani klik ... Takže radím alespoň vyzkoušet ...

(a k těm internetovým obchodům - přítel dělá přes počítače, weby obchodním společnostem atp. + svoje projekty ... a opravdu, tyhle "zázračné přípravky" na internetu většinou nefungují - nechci tě nijak zrazovat, ale vím, že ty pochvalné komentáře atd. se v mnoha firmách dělá k produktům "uměle" ... Takže tak ...

Zatím ahoj a ať se daří.

8 vivien-for-ana vivien-for-ana | Čtvrtek v 10:36 | Reagovat

*mně

9 Jajinka Jajinka | Čtvrtek v 11:02 | Reagovat

Já to mám stejně - taky mi okolí tak nějak nevěří a říká, ať si dávám pozor a podobně, ale když ono to prostě nejde si držet ten odstup :D Taky čekám, kdy přijde ta facka, jak ty píšeš a doufám, že nepřijde :D U mamky jsem se vážila v neděli. Vážila jsem se po obědě a bylo to asi 53,2 Kg pokud si dobře vzpomínám. Tak jsem ráda, že se držím stále na stejné váze.
Jinak dík za tip na video, vypadá to náročně. Zajímalo by mě, jak ti to pomohlo? Prsa se zpevnila, nadzvedla...? O tom vytváření diskuzí nebo příspěvků uměle vím, ale i přesto jsem se rozhodla to zkusit. No a teď už mám NadraIn doma, tak ho dovyužívám :)

10 vivien-for-ana vivien-for-ana | Čtvrtek v 14:44 | Reagovat

No, s tím přítelem - on to také nemá jednoduché - ví, že si váhu sleduji, ví o mé minulosti s anorexií, s dosavadními problémy s zp a bulimí atp. ... snaží se mě nasměrovat tím zdravím stylem a daří se mu to ... a ví, že když přeberu (vím to hlavně já) a na jeho "pochvaly" reaguji afektovaně, protože vím, že se mu víc líbím, když mám váhu kolem 58 ... a poslední dobou pořád o tom jenom mluvím a skutek utek - už jsem se tam několikrát dohrabala - dokonce i na 56 ... ale tou svou "nemocnou hlavou" jsem si to zas nechala pokonit na 60 (a dokonce jsem měla i 64 - vloni myslím a stejně mi říkal, jak mě miluje, jak jsem krásná atd. .... ale já nedokáži reagovat přívětivě, když se sebou spokojená nejsem a někdo mi "takto rádobychválí" - beru to jako pokrytectví - takže jsem radši, když mi zavčasu narovinu decentně upozorní ...  máme to tak nastavené kvůli mně, je to blbí, já vím, ale nesnesu med kolem pusy a kord od nejbližšího člověka .... Nemá to se mnou lehké a já to nemám lehké se sebou - on mi je největší oporou - nikdo mimo něj neví o tom "druhém problému" - který vznikl z "rádoby-léčení" anorexie ...

No, jinak, pomohlo mi to tak, že se mi "jakoby" vyplnila podprsenka, nebo jak to říct, prostě trochu narostly? :D :D :D ... a zároveň, když necvičím, tak jakoby "povolí", ale když tuhle partii cvičím, tak se jakoby "pozvednou" a mají takový pevnější a hezčí tvar :) ... byť jsou malé :D :D .D ... ale prostě když cvičím, tak se to z části asi i vyplní nějakou malou svalovou tkání, která to celé pozvedne a propadlý hrudník vyplní :D ... ale nemusíš se bát, vyplní to fakt jakoby ty prsa - vždycky mi byly vidět hrudní a klíční kosti (teda pokud nevážim 64 kg, že :D ) ...  (a klidně to střídej i s činkama, stereotyp unavuje) - a hlavně cviky na tuhle partii - trochu silově "ne kardio!" a ne přehnaně silově, aby se z tebe nestala ramenatá korba - ale tak 5kg činky jsou ještě opravdu v pohodě (ale ty ze začátku asi nedáš - to jsem měla problém ze začátku i já ...)   Nevím, jestli takto pro představu stačí :D ?

11 vivien-for-ana vivien-for-ana | Čtvrtek v 14:47 | Reagovat

ACH TY MOJ ÝÝÝÝ ... :///  omlouvám se, teď jak jsem to sem hodila, 2x mě šlehy do očí 2 hrůzy ... nepřečetla jsem to po sobě ...  omlouvám se, fuj!

12 vivien-for-ana vivien-for-ana | Čtvrtek v 14:49 | Reagovat

Jinak ta tvoje váha je úchvatná! :D  ... a s tím přítelem ... no prostě fandím vám! A naprosto chápu, jak se asi cítíš, nenechte se hlavně rozeštvat těmi "velkými řečmi" ostatních :D ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.